TPÖÇG YARIŞMALARI

Yarışma Katılımları sonlandı kazananlar Facebook ve Twitter adreslerinden duyurulacaktır.

TPÖÇG HAFTASINA ÖZEL YARIŞMALAR

19-23 Ekim 2015 tarihlerinde temsilciliklerimizin bulunduğu üniversitelerde TPÖÇG Haftası etkinliğimiz düzenlenecektir. Bu hafta içerisinde üniversitelerde TPÖÇG’ün tanıtımına ve tanınmasına yönelik etkinlikler düzenlenecektir.

Bu haftaya özel psikoloji öğrencilerine bir sürprizimiz var. “TPÖÇG Slogan Önerisi Yarışması” ve “TPÖÇG Blog İsim Önerisi Yarışması” olmak üzere iki yarışmamız olacak. Yarışma sonucunda seçilen kişiler bu sene Melikşah Üniversitesinde gerçekleştirilecek 21. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresine ücretsiz katılım hakkı elde edeceklerdir.

KURALLAR:

1. Yarışmaya yalnızca psikoloji öğrencileri katılabilir. Eğer kazanan kişilerin psikoloji öğrencisi olmadığı belirlenirse hakları ellerinden alınır ve tekrar seçime gidilir.
2. Yarışma 30 Ekim 2015 saat 23.59’da sona erecektir. Sonuçlar yarışma bitimini takip eden 14 gün içerisinde açıklanacaktır.
3. Yarışmayı kazanan kişiler Facebook ve Twitter hesaplarımızdan duyurulacaktır. Yarışmaları kazanan katılımcılar 7 gün içerisinde yarisma@tpocg.net adresine mail atarak bizimle iletişime geçmelidir.  Aksi takdirde ödül kazanamayacaklardır.
4. Kişiler her yarışmaya ayrı ayrı katılabilir ancak sadece bir kez ödül kazanabilir.
5. Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu yarışma ile ilgili kuralları değiştirme hakkını elinde tutar.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*