TPÖÇG 15. YIL BALO DAVETİ

Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu henüz bir fikir iken 1995’te ilk kongremiz gerçekleştirildi. İlk kongrenin üzerinden geçen 6 yılın ardından topluluğumuzun kuruluşu için ilk adımlar atıldı ve o kuruluş yılından bu yana tam 15 yıl geçti. Bu büyük ailenin kuruluşunda öncü olan, gerçekleştirilen çalışmalarda emek harcayan, TPÖÇG için durmadan koşturan ve onu hep bir adım daha öteye götürmeye çalışan tüm gönüllülere yürekten teşekkür ediyor ve bu minnettarlığı bir balo ile ölümsüzleştirmek istiyoruz.

İstanbul CVK Bosphorus Otel’de 4 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız “TPÖÇG 15. YIL BALOSU” nda sizleri ağırlamak ve TPÖÇG için çorbadan tuzunu esirgemeyen dostları bir arada görmek bizleri çok mutlu edecek. Umuyoruz ki balomuza teşrif eder ve bizler için aile albümü niteliği taşıyacak fotoğrafları taçlandırırsınız.

Katılım ücreti gönüllümüz olmuş ve olan lisans öğrencileri için 120 TL, mezun gönüllülerimiz ve katılımcıların yanında misafirimiz olarak gelecek olan eşleri için 180 TL’dir. Ücrete kokteyl menü ve sınırsız alkollü-alkolsüz içecek dahildir.

Katılım için geribildirimleri formu( https://goo.gl/forms/Ywo32dVvosUgfQ9P2 ) doldurarak verebilirsiniz. Sonrasında size iletilecek banka hesap numarasına ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım için son geri bildirim tarihi ve saati : 16 Ocak 2017 – 23:59 ‘ dur. Geri bildirimlerinizi büyük bir heyecanla bekliyor olacağız.

TPÖÇG’16 Yönetim Kurulu

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*