PsiNossa

 

 

PsiNossa Sayı 68

PsiNossa, Psikoloji biliminin “Psi” si ve Portekizcede “bizim” anlamına gelen “nossa” kelimesinin birleşmesiyle –TPÖÇG ve TPÖÇG’e dair her şeyi can-ı gönülden sahiplenmemize ithafen- ortaya çıkmıştır. PsiNossa, her ay belirlenen bir konuçerçevesinde e-dergi formatında yayınlanmaktadır. PsiNossa ekibi olarak her ay siz okuyucularımıza dopdolu, bilgilendirici ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak içerikler sunmak için canla başla çalışıyoruz.

 

Peki her bir parçasının bir araya gelmesi ile harika bir yapboza dönüşen PsiNossa hangi içeriklerden oluşuyor? Yazarların o ayın temasına dair yazdıkları derleme makaleleri, röportaj ve STK yazarlarımızın hazırladığı sorularla gerçekleştirilen röportaj ve STK tanıtımlarının bulunduğu köşeler, yine ayın temasına bağlı olarak kitap ve film analizi, müzik köşesi, mezun köşesi, ayın farkındalıkları, çizim köşesi, tartışma köşesi yazarlarımızın Dünya literatüründen çevirdikleri kaynaklarla ayın temasına bağlı olarak tez-antitez formatında oluşan bir tartışma köşesi ve en önemlisi sizden gelenlerden oluşmaktadır. PsiNossa ekibi olarak bu içerikleri hazırlarken ilgi çekici, farkındalık yaratıcı, psikolojiye ve hayata dair olmalarına dikkat ediyoruz.

Tasarımından içeriğine gönüllü psikoloji öğrencilerinin hazırladığı ve yayına sunduğu PsiNossa hepimizin emekleriyle her gün biraz daha büyüyen ve gelişen bir yayın.

Her ayın 1’inde sizlerle buluşan PsiNossa hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yayınlarımızı daha yakından takip etmek isterseniz, sosyal medya hesaplarımız size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bize ayrıca Twitter üzerinden, TPOCG_Yayinlari kullanıcı adıyla ulaşmanız da mümkün.

Keyifli okumalar…

Görüş ve önerileriniz için: dergi@tpocg.net

PsiNossa Sayı 67
PsiNossa Sayı 66
PsiNossa Sayı 65
PsiNossa Sayı 64
PsiNossa Sayı 63
PsiNossa Sayı 62
PsiNossa Sayı 61
PsiNossa Sayı 60
PsiNossa Sayı 59
PsiNossa Sayı 58
PsiNossa Sayı 57
PsiNossa Sayı 56
PsiNossa Sayı 55
PsiNossa Sayı 54
PsiNossa Sayı 53
PsiNossa Sayı 52
PsiNossa Sayı 51
PsiNossa Sayı 50
PsiNossa Sayı 49
PsiNossa Sayı 48
PsiNossa Sayı 47
PsiNossa Sayı 46
PsiNossa Sayı 45
PsiNossa Sayı 44
PsiNossa Sayı 43
PsiNossa Sayı 42
PsiNossa Sayı 41
PsiNossa Sayı 40
PsiNossa Sayı 39
PsiNossa Sayı 38
PsiNossa Sayı 37
PsiNossa Sayı 36
PsiNossa Sayı 35
PsiNossa Sayı 34
PsiNossa Sayı 33

33. Sayımız Basılmıştır

PsiNossa Sayı 32
PsiNossa Sayı 31