BİZE KATIL

denme1

Psikoloji öğrencisi misin?
Sen zaten üyesin.

2001 yılından beri sadece psikoloji öğrencilerinden oluşan ve psikoloji öğrencileri adına çalışmalarına devam eden TPÖÇG’ün tüzüğüne göre, Türkiye ve KKTC sınırları içerisindeki herhangi bir üniversitenin psikoloji bölümünde eğitim gören her öğrenci doğal üyedir.  Eğer sen de psikoloji öğrencisi isen TPÖÇG’ün bütün etkinliklerine başvurabilir, eleştiri ve öneride bulunabilirsin.

TPÖÇG Türkiye ve KKTC sınırları içerisindeki her bir psikoloji öğrencisinin hem sosyal hem akademik açıdan gelişimini en üst seviyede tamamlamış birer psikolog olarak yetişmesine katkıda bulunmayı kendisine amaç edinmiştir. Bu cümle neden TPÖÇG’e dahil olmalıyım sorusunun en güzel cevabıdır. Ayrıca unutmamalısın ki TPÖÇG hiçbir organizasyonunda kâr amacı gütmez, sadece psikoloji öğrencilerine faydalı olmaya çalışır.

Pekala şuan ne mi yapabilirsin?

İlk olarak varsa üniversite temsilcinle iletişim kurmalısın, eğer yoksa iletişim bölümünden iletişimden sorumlu arkadaşlarımıza ulaşabilirsin. Tıklayınız.

TPÖÇG’ü internet sitesi ve sosyal medya kanalları üzerinden güncel olarak takip edip etkinliklere başvurabilirsin.

Aktif bir TPÖÇG gönüllüsü olduktan sonra kontenjanlar doğrultusunda öğrencisi olduğun üniversitenin TPÖÇG temsilcisi ile birlikte genel kurul toplantılarına katılabilirsin. Bu toplantılarda, TPÖÇG’ün yol haritası ile ilgili görüşlerini dile getirebilir, yönetim kurulu da dahil olmak üzere çeşitli birimlerde görev alabilirsin.

Karşında sıradan bir gruptan çok daha fazlası var. Katıl bize; meslektaşlarımızı tanıyalım, bildiklerimizi paylaşalım, beraber çalışalım, geleceğimizi inşa edelim ve buları yaparken de çok eğlenelim. Unutma, sen yoksan biz bir kişi eksiğiz!

TPÖÇG Tanıtım Videosu