BEYKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ GÜNLERİ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ GÜNLERİ

Beykent Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak, her sene düzenli bir şekilde yapmakta olduğumuz Beykent Psikoloji Günleri’ni bu sene de 8-9 Mayıs 2014 tarihlerinde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü’nde gerçekleştireceğiz. Psikoloji bilimine farkındalık katma, kavram ve konuları daha detaylı bir şekilde anlamlandırma amacı taşıyan Beykent Psikoloji Günleri, Türkiye‘nin dört bir yanından seçkin hocaların katılımıyla her sene düzenli bir şekilde 10 Mayıs Dünya Psikologlar Günü’ne yakın bir zaman dilimi içinde düzenlenmektedir.

Geçtiğimiz sene düzenlediğimiz III. Psikoloji Günlerine 47 üniversitenin psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, sosyoloji gibi bölümlerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almakta olan ve mezun olmuş 1487 kişi katılmıştır.

Bu bağlamda, Beykent Psikoloji Günleri; akademik ve sosyal alanda geleceğini tasarlama amacı olan kişilerin, görsel öğeler ve vaka analizleri paylaşımı ile interaktif bir şekilde değerlendirme yapabildiği, kâr amacı gütmeyen bir etkinlik olma özelliği taşımaktadır.

Etkinliğimiz ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır.

Kayıtlar, çok yakında www.beykentpsikoloji.com üzerinden gerçekleşecektir. Etkinliğimizde görüşmek dileğiyle…

10155695_721920257830900_6433566528257431482_n

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*