UPOK21 HEYECANI BAŞLARKEN: MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ

UPOK21 HEYECANI BAŞLARKEN: MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 21. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi(UPOK21)’nin nerede olacağına dair bir seçim yapılmıştı ve kongrenin yeni ev sahibi Melikşah Üniversitesi olmuştu.
Kongreye dair ilk duyuruyu yaptığımız andan itibaren başlayan heyecanınız bizleri çok etkiledi. Bu heyecanınızla ilk günden UPOK21 için yüzlerce soru aldık. Bizler de merakınızı birazcık da olsa gidermek amacıyla sizlere kısaca Melikşah Üniversitesinden bahsetmek istiyoruz.

Şehrin hareketli ve sosyal bir bölgesinde bulunan Melikşah Üniversitesi arabayla havalimanına 15, otogara ise 25 dakika uzaklıkta, okulun çevresinde birçok kafe ve sosyal alan bulunuyor. Kongre boyunca konaklamanın yapılacağı yurtlar okul içinde ve okulun kendisine ait. Okulun kendisine ait bir başka bölge ise yaklaşık 900 kişilik kapasitesi ile okul yemekhanesi ve bizler için olmazsa olmaz kısım ise 1000 kişilik kapasitesiyle bir büyük salon, öğrenci sunumlarının yapılabileceği 6 adet küçük salonu ile tüm kongrenin yükünü taşıyacak olan oditoryumu bizleri bekliyor.
Kongreye dair şimdilik bilgilerimiz bunlar ancak ilerleyen zamanlarda sizlere bolca bilgi vermeye devam edeceğiz.
Sizlerin merak ettikleri konular hakkında info@tpocg.net adresine mail atabilirsiniz.

Ayrıca yurt odalarına göz atmak için aday.meliksah.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*